Warning: Creating default object from empty value in /home/maamai/domains/option.lt/public_html/wp-content/plugins/virtus-core/includes/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Sportas – Option

Category: Sportas

5 Geriausi Airsoft Ginklai 2022 Metais

Read More

5 Geriausios šokių studijos Vilniuje

Read More

9 Geriausi įmtynių Dziudo, Sambo, BJJ klubai Vilniuje

Imtynės – tai kovos menas tarp dviejų žmonių, siekiant be ginklo įgyti pranašumą prieš priešininką. Toks fizinis susirėmimas pasižymi tuo, kad kovos metu nenaudojami smūgiai, imponuoja užmetimai, užlaužimai ir kiti panašūs veiksmai.

Read More

6 Geriausi bokso klubai Vilniuje

Boksas yra viena seniausių kovinio sporto šakų, kurios esmė – dviejų vienodos svorio kategorijos asmenų kova kumščiais. Nors Antikos laikotarpiu išplitusi sporto šaka pasižymėjo žiaurumu, itin minimaliais apribojimais bei mirtimis, dabartinis boksas su aiškiomis taisyklėmis sparčiai populiarėja užkariaudamas sportininkų širdis.

Read More

6 Geriausi Muay Thai klubai Vilniuje

Muay Thai, dar kitaip žinomas kaip Tailando boksas, yra jau šimtmečius gyvuojantis azijiečių kovos menas. Jis buvo pradėtas praktikuoti Tailando karių, siekiančių apginti savo žemę nuo užkariautojų miklumu bei jėga, tačiau, laikui bėgant, išsivystė kaip sporto šaka ir paplito visame pasaulyje.

Read More